Paweł Motyl

ikona-maze

Jestem menedżerem, doradcą, trenerem, mówcą inspiracyjnym i prelegentem na konferencjach w Polsce i za granicą. We wrześniu 2015 roku zdobyłem certyfikat executive coacha od Marshall Goldsmith Stakeholder Centered Coaching.

Napisałem i wydałem książkę „Labirynt. Sztuka podejmowania decyzji”.

Od dwudziestu lat działam w organizacjach biznesowych. Wiele lat spędziłem w doradztwie, pracując między innymi w międzynarodowej firmie konsultingowej Hay Group, a od 2007 roku związany jestem z Harvard Business Review Polska i ICAN Institute, gdzie do 2014 roku pełniłem rolę dyrektora generalnego. Założyłem i zarządzam Leadership Lab, powołaną wspólnie z ICAN Institute jednostką, projektującą i realizującą unikatowe, ‚szyte na miarę’ projekty rozwoju przywództwa, modelowania kultury organizacyjnej i zarządzania talentami.

Zarządzałem zespołami liczącymi blisko dwieście osób, działając również w środowiskach międzynarodowych, projektowych i wirtualnych. Zrealizowałem ponad dwa tysiące godzin szkoleniowych, pracując z menedżerami najwyższego szczebla. Wystąpiłem na dziesiątkach konferencji, współpracując z mówcami takimi jak Marshall Goldsmith, uznany przez Harvard Business School za światowy autorytet numer jeden w zakresie przywództwa, prof. Dave Ulrich z University of Michigan, prof. Joseph Badaracco z Harvard Business School, prof. Heike Bruch z Uniwersytetu Sankt Gallen w Szwajcarii czy prof. Andrew McAfee z MIT. Obok wystąpień na kongresach i konferencjach, prowadzę również warsztaty i prezentacje na zlecenie firm. Miałem przyjemność występować dla zarządów i kadr menedżerskich takich firm jak Grupa PKN Orlen, Grupa Lotos, Bank Pekao, Bank Zachodni WBK, Citibank Handlowy, BNP Paribas, Bank Pocztowy, AXA, AEGON, T-Mobile, Polkomtel, Play/P4, Grupa Energa, RWE Polska, Grupa Azoty, LW Bogdanka, Volvo oraz wielu innych.
Ponadto, w prowadzonych przeze mnie sesjach w programach otwartych (Akademia Strategicznego Przywództwa i Management w ICAN Institute oraz wybrane programy MBA), wzięło udział łącznie ponad dwa i pół tysiąca osób.

Specjalizuję się w tematach związanych z efektywnym przywództwem, podejmowaniem decyzji, zarządzaniem talentami oraz modelowaniem kultury organizacyjnej. W swoich wystąpieniach i warsztatach poruszam też często tematy strategii konkurowania oraz roli innowacji w dynamicznie zmieniającym się świecie.

W 2005 roku, jako pierwszy Polak, ukończyłem program trenerski McClelland Center w Bostonie.

 

Organizator:

Partner generalny:

Partnerzy merytoryczni:

kurier-poranny-gold
klaster
bisnode-gold
direction_group-gold
PwC_fl_wo1a

Partnerzy:

Kombinat Budowlany

Partnerzy konferencji:

logo-mpo
podlaskie-logo
apartamenty
wysoki stoczek logo
swiat-ekspresow
sukcesja logo
hrm
logo akcess
unitalent3
logo_iit_bez_tła