Zapraszamy na konferencję

9 listopada 2017
Paweł Motyl

 

Do 20 października czekamy na zgłoszenia od firm, które chcą samodzielnie przekazać dane do Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw. Ale nie tylko.

Eksport, budowanie wizerunku pracodawcy czy zdolność do wykorzystywania nowych technologii to główne wyzwania współczesnego biznesu.

Zapraszamy Prezesów, Właścicieli i Dyrektorów zarządzających firm na Konferencję, która powstała przy projekcie Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw. Tematyka konferencji odpowiada na zapotrzebowanie największych i najszybciej rozwijających się firm na Podlasiu. Specjalnym gościem – pierwszy raz w Białymstoku – będzie , autor bestsellerowej książki nt. podejmowania decyzji w czasach niepewności „Labirynt. Sztuka podejmowania decyzji”.

(więcej…)

Ruszyła 14. edycja Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw Kuriera Porannego

18 września 2017
Poznamy największe i najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy regionu. Największych eksporterów, inwestorów i Najlepszego Pracodawcę. Wybierzemy Menedżera Roku.
51 milionów złotych – co najmniej taką kwotą przychodu netto musiało się wykazać przedsiębiorstwo w 2015 roku, żeby wejść do grona stu liderów gospodarczych regionu w zeszłorocznej edycji rankingu. To próg, który z roku na rok znajduje się coraz wyżej. Jaki będzie w tegorocznej edycji? Ogłosimy oficjalnie 24 listopada podczas gali Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw „Kuriera Porannego” w Teatrze Dramatycznym.

(więcej…)

Wkrótce poznamy Najlepszego Pracodawcę 2016 roku

17 października 2017

A nie tylko to jest przecież ważne dla mieszkańców regionu – także kultura organizacyjna firm, ich polityka zatrudnienia, możliwości rozwoju dawane pracownikom. Na te właśnie elementy zwraca uwagę konkurs o tytuł Najlepszego Pracodawcy.

W ubiegłym roku wzięło w nim udział aż 21 firm (nie muszą należeć do grupy stu największych). I jak podkreślaliśmy, choć zwycięzca jest tylko jeden (w ub. roku główny tytuł przypadł firmie Adampol SA), to już sam udział w konkursie jest sygnałem, że firmie zależy na opinii dobrego pracodawcy, że jest otwarta na poddanie się ocenie. (więcej…)

Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw. Doceniamy rolę eksporterów i inwestorów w regionie

17 października 2017

Do 20 października czekamy na zgłoszenia od firm, które chcą samodzielnie przekazać dane do Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw. Ale nie tylko.

Przypomnijmy podstawową zasadę: do danych finansowych podlaskich firm docieramy podobnie jak w ubiegłym roku przede wszystkim za pośrednictwem firmy Bisnode – wywiadowni gospodarczej, znanej z profesjonalizmu i znajomości polskiego rynku. Współpraca ta w zeszłym roku zaprocentowała m.in. znacznym rozszerzeniem bazy danych Złotej Setki. Dane te pozyskiwane są przede wszystkim z raportów składanych przez przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym.
(więcej…)

Organizator:

Partner generalny:

Partnerzy merytoryczni:

kurier-poranny-gold
klaster
bisnode-gold
direction_group-gold
PwC_fl_wo1a

Partnerzy:

Kombinat Budowlany

Partnerzy konferencji:

logo-mpo
podlaskie-logo
apartamenty
wysoki stoczek logo
swiat-ekspresow
sukcesja logo
hrm
logo akcess
unitalent3
logo_iit_bez_tła