Zapraszamy na konferencję

 

Do 20 października czekamy na zgłoszenia od firm, które chcą samodzielnie przekazać dane do Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw. Ale nie tylko.

Eksport, budowanie wizerunku pracodawcy czy zdolność do wykorzystywania nowych technologii to główne wyzwania współczesnego biznesu.

Zapraszamy Prezesów, Właścicieli i Dyrektorów zarządzających firm na Konferencję, która powstała przy projekcie Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw. Tematyka konferencji odpowiada na zapotrzebowanie największych i najszybciej rozwijających się firm na Podlasiu. Specjalnym gościem – pierwszy raz w Białymstoku – będzie , autor bestsellerowej książki nt. podejmowania decyzji w czasach niepewności „Labirynt. Sztuka podejmowania decyzji”.

Każda prelekcja to rzetelna dawka najnowszej wiedzy oraz inspirujące rozwiązania pokazujące, jak firmy z różnych branż radzą sobie z nowymi wyzwaniami. Stawiamy na ludzi z doświadczeniem biznesowym, a nie celebrytów! Wyselekcjonowane grono prelegentów, za którymi stoją konkretne sukcesy biznesowe, podzieli się swoim doświadczeniem i wskaże najskuteczniejsze rozwiązania.

Biorąc udział w wydarzeniu:

– uzyskasz praktyczną wiedzę jak podejmować najlepsze decyzje dla Ciebie i Twojej firmy

– dowiesz się od najlepszych, jak przygotować się do ekspansji zagranicznej

– dowiesz się, jak skutecznie przekuć nakłady na B+R na wdrożenie nowych technologii w Twoim biznesie

– poznasz inspirujące przykłady realizowania strategii emp