Podziel się sukcesem – zapal świeczkę na jubileuszowym torcie podczas gali Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw

30 listopada, podczas gali wręczenia nagród Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw w Teatrze Dramatycznym, na jubileuszowym torcie zapalimy 100 świeczek. 15 z nich będzie złotych, co symbolizować będzie 15-lecie naszego rankingu.
Na wypieku, który specjalnie na tę okazję przygotuje dla nas Cukiernia Kryszeń z Białegostoku, pojawią się również logotypy tych przedsiębiorstw, które wezmą udział w naszej akcji Zapal świeczkę na Torcie. Z jednej strony włączą się one w ten sposób w to święto podlaskiego biznesu, jakim jest finał Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw; a z drugiej – wesprą białostocką Fundację Naszpikowani i jej podopiecznych, której przekażemy część zebranych pieniędzy.
 

Koszt świeczki i logotypu, to 1500 zł netto.

Fundacja Naszpikowani niesie pomoc osobom czekającym na przeszczep szpiku, pacjentom po przeszczepie i ich rodzinom, osobom chorym na białaczkę i inne choroby krwi. Organizuje akcje, podczas których promowana jest idea dawstwa szpiku i prowadzona jest rejestracja potencjalnych dawców. Wsparcie skierowane jest przede wszystkim do osób dorosłych, które często nie otrzymują w szpitalach wystarczającej opieki psychologa.

Świętując 15-lecie rankingu Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw przy wsparciu naszych przedsiębiorców chcemy się podzielić zebranymi funduszami właśnie z tą organizacją, ponieważ znamy jakość pomocy niesionej przez Fundację Naszpikowani – pomagała w najtrudniejszych chwilach naszej chorej koleżance i jej rodzinie.

Przypomnijmy, że ranking, którego gala odbędzie się w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku pozwala na pokazanie i promocję największych firm województwa podlaskiego – jest wyrazem uznania dla ich pracowników i okazją do uhonorowania ich liderów.

Zainteresowanych akcją zapraszamy do kontaktu pod adresem: reklama@poranny.pl